Kontakt

Tlf. +45 72 170 260
Mail: info.denmark@ekmangroup.com 

Kontorer:
Ekman Denmark Adm.
Lundvej 24
8700 Horsens

Ekman Denmark
Kong Christians Alle 3
9000 Aalborg

Ekman & Co AB
Polhemsplatsen 5
P.O. Box 230
SE-401 23 Gothenburg

Lagre:
Ekman Denmark Produktion
Islandsvej 6-8,
7480 Vildbjerg

Fiskerihavnsgade, Pier 5
9900 Frederikshavn

Sdr. Havnegade 78-80
6000 Kolding

Huginsvej 12-16
4100 Ringsted

 

Jens Albrechtsen
Key Account Manager, Industri/Varmeværker 
Telefon: +45 2572 6265 
Email:jens.albrechtsen@ekmangroup.com

Gitte Egeberg Feldt Lorentzen
Key Account Manager, Forhandlere
Telefon: +45 25676707
Email:gitte.feldt@ekmangroup.com

Ronnie Lange Kristensen
Administrerende Direktør
Telefon: +45 29412104
Email:ronnie.kristensen@ekmangroup.com

Majbritt Bech
Regnskabschef
Telefon: 30421274
Email:Majbritt.bech@ekmangroup.com

Tina Caritas Ingberg Laursen
Intern sælger
Telefon: 24832188
Email:tina.laursen@ekmangroup.com

Kurt Jeppesen
Site Manager - Vildbjerg
Telefon: +45 24625553
Email:kurt.jeppesen@ekmangroup.com

Find os her...

Ekman Danmark Adm.

Lundvej 24
8700 Horsens
Danmark

info.denmark@ekmangroup.dk

Telefon: 72 170 260

Dankort Visa Mastercard Electron Maestro American Express JCB Diners Club Klarna Viabill Paypal Danskebank Forbrugsforeningens betalingskort